PROXIMA SOCIALE V MŠ – PROGRAM PREVENCE PRO PŘEDŠKOLÁKY

PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ – PROGRAM PRO MŠ SMOLKOVA 2017/2018

  • certifikovaný program pro mš, proškolený lektor
  • program navazuje 5 týdnů za sebou
  • seznámení s tématy pomocí her a pohádek
  • hodnocení programu dětmi v mš

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“46″ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“2″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“]

Příspěvek byl publikován v rubrice INFO, PROXIMA SOCIALE a jeho autorem je MŠ SMOLKOVA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.