INDIVIDULÁNÍ VZDĚLÁVÁNÍ – TERMÍNY PŘEZKOUŠENÍ DÍTĚTE V MŠ 2017/2018

  • Individuální vzdělávání dítěte – mimo prostory mš:
  • mimo MŠ, doma, povinnost nahlásit toto rozhodnutí ve spádové MŠ písemně
  • Dítě musí docházet do spádové MŠ na ověřování výsledků, rodiče při ověřování výsledků vzdělávání rovněž doloží průběh vzdělávání portfoliem dítěte (dětské práce, seznam literatury, četby, jiná fotodokumentace)
  • DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ řádný termín přezkoušení dítěte v mš: 9.11.2017 – 8 hodin, kancelář MŠ A, náhradní termín: 23.11.2017 – 8 hodin, kancelář MŠ A, termíny je nutno dodržet, případnou absenci neprodleně nahlásit a řádně omluvit.
     

    Příspěvek byl publikován v rubrice INFO a jeho autorem je MŠ SMOLKOVA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.