Vítejte v novém školním roce 2019/2020, důležité INFORMACE

Vážení rodiče,

vítám Vás v nadcházejícím novém školním roce 2019/2020 a přeji Vám krásný zbytek prázdnin.

Setkání první školní den 2. září 2019 je v 8h v jednotlivých třídách (jak budova A1, A2, tak i  budova B – předškoláci, přípravná třída).

SEZNAM DĚTÍ bude vyvěšen na dveřích každé třídy.

S SEBOU: bačkůrky, oblečení na převlečení, pytel na ramínku pro oblečení (berušky, sovičky, medvídci), ostatní (ježci, lišky) dle možností, výběru. Vše PODEPSANÉ.

Příchod do MŠ: 7:45 – 8.h (ranní družina je již v provozu v každé třídě od 6.30 – v případě nutnosti)

Odchod domů: pro nováčky – po svačince cca kolem 10h, po obědě cca 12:30h, či po spinkání a svačině cca 14:45h. Viz adaptační týden, program na stránkách MŠ.

Jídlo se platí do konce září, vše na třídních schůzkách, děti jídlo dostanou.

Třídní schůzky!! v jednotlivých třídách :

3. září (úterý) v 17h – berušky, sovičky, medvídci

4. září (středa) v 17h –  lišky, ježci

Přeji Vám hezký, slunný den

Jana Kaliánová

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je MŠ SMOLKOVA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.