Fotogalerie

 

Občerstvení v Rudolfinu 

 

 

 

 

 

Stávají se z nás herci.

 

 

 

 

 

 

Stavíme si nejen domečky, ale i nábytek. 

 

Přejeme kamarádům

S příchodem Nového roku jsme přivítali 3 krále.

 

Zima se nám hlásí ke slovu, my jsme úspěšně zvládly Mikuláše a čerty a už vyhlížíme Vánoce, byly jsme totiž moc hodný.


Září 

Září je měsíc plný barev

zve nás do malebné krajiny krásných lesů.

Kde při cestě v odlesku slunečních paprsků 

zřím červeň šípků, třpyt vodní hladiny a bohatost naší MATKY ZEMĚ. 

 

 

Od dubna do června, se v naší MŠ dělo spoustu věcí. Kromě zajímavé výuky, kterou se snažíme dětem zpestřit jednotlivé dny v naší MŠ, jsme se účastnili mnoha akcí. Pojďte se s námi podívat, jak to u nás vypadá, když se „slaví“ čarodejnice a s dětmi se dělají lektvary, či Vám přiblížíme naše výlety:) .

ČERVEN
– výlet za ovečkami ( naše mladší děti vyrazily na „EKO“ program s ovečkami, kde si vyzkoušely přehánění oveček, jejich krmení, koukali se na to jak se ovečky dojí a spolu s lektorkami se jim povedlo probudit pastýře, který u oveček prospal 300let:))

– Naopak naši předškoláci se vydali zkoumat svět do IQ Parku v Liberci:) A že si odtamtud přinesli zážitků !

-Kromě výletů se snažíme i aktivně sportovat!  A tak jsme se účastnily velkého klání mezi mateřskými školami na Praze 12, bohužel jsme nevyhráli, ale i tak si děti domů odnesly spoustu zážitků. Vítězným školkám gratulujeme a těšíme se na příští rok 🙂

-Začátek června je znám neojblíbenějším svátkem všech dětí-DNEM DĚTÍ a i u nás jsme jej společně slavily ( za velkou pomoc a organizaci, děkujeme SRPŠ)


KVĚTEN
– Během tohoto měsíce se naše mladší děti podívaly do Šestajovic. K vidění zde byly všemožná domácí zvířátka i se svými mláďaty. Po prohlídce farmičky se děti seznámily s výrobou mýdla a soli do koupele. Obojí si sami mohly vyzkoušet a své výroky si odvezly domů.

Nyní pár fotek z průběhu dopoledního vzdělávání 🙂 Aneb učení dokáže být zábava ! 🙂