O nás

MŠ Smolkova se nachází v klídné sídlištní lokalitě, v jejíž blízkosti můžeme nalézt několik dětských hřišť, sportoviště ale i krásnou přírodu  nedaléké Modřanské rokle.

Naše školka se skládá ze dvou budov, jedné starší (její výstavba se datuje zhruba do 80.let 20.století) a druhé mladší, nedávno zřízené. Díky tomu může naše školka poskytnout předškolní vzdělání až v 7 třídách.

Třídy Berušek, Soviček, Medvídků a Žabiček můžeme nalézt na „starší“ budově, tzv. Budově A.  V těchto třídách se nacházejí děti věkově smíšené do 5 let. Jakmile děti dospějí do předškolního věku, přecházejí pozlobit stěny naší mladší budovy, budovy B. V té se nachází třída Lišek a třída Ježků.

Speciální „kapitolkou“ je třída Broučků, naše přípravná třída. Úkolem této třídy je připravit děti na přestup do ZŠ ( více v kapitolce o přípravné třídě).