DOPORUČENÍ PRO STUDENTY PŘED PRAXÍ

Vážení studenti,

Mš Smolkova je jedním z partnerů VOŠ Jabok a nabízí možnost absolvování pedagogické praxe v oblasti předškolní výchovy. Pro účast na praxi v prostorách MŠ požadujeme Zdravotní průkaz (obvodní praktický lékař nebo školní lékař), průvodní dokumenty od školy (jaký druh praxe pro daný ročník škola požaduje, dokumenty pro vedoucí praxí – hodnocení praxe studentů, dotazníky, atd.).

S sebou: dobrou náladu, elán, nové nápady, trpělivost, přezůvky, pohodlný oděv, psací potřeby, pedagogický deník/zápisník pro záznam praxe. U praktických výstupů bychom uvítali vypracování příprav (tématické zpracování dle ŠVP MŠ Smolkova).

Dotazy ohledně pedagogických praxí vyřizuje zástupce ředitele pro MŠ:  Bc. Petra Holubová – 241 719 396, email: ms-smolkova(zavináč)email.cz