Provoz MŠ

Školka je otevřena vždy od 6:30-17:00 hod.

Příchod dětí probíhá od  6:30-8:30 hod.

Vyzvedávání dětí : 12:15-13:00
14:30-17:00

V době PRÁZDNIN (podzimních, pololetních, jarních, velikonočních) je provoz tříd podle počtu přihlášených dětí, na který rodiče dítě předem závazně přihlašují. V provozu jsou pouze pavilony A1, A2. Pavilon B je uzavřen.

Během vánočních a letních prázdnin je PRÁZDNINOVÝ PROVOZ v jedné z mateřských škol v MČ Praze 12. Mateřské školy se střídají. Na vánoční a letní provoz je potřeba včas podat písemnou žádost – u letních prázdnin nutno podat písemnou žádost na každý týden/měsíc zvlášť. Rodiče jsou včas informováni, ve kterých školkách náhradní provoz bude.

Pokud se rozhodnete ukončit docházku dítěte do mateřské školy,je třeba podat písemné odhlášení= doporučený dopis nebo zaslat toto oznámení do datové schránky školy.