NÁŠ TÝM

11 pedagogů – navazují na rodinnou výchovu, zajišťují vzdělávání dětí dle

                         Školního Vzdělávacího Programu MŠ Smolkova

                         „Barevný svět“,

                         připravují pro děti pestrý program, aby byla ve školce zábava

1 asistentka pedagoga – asistent je důležitý pomocník pedagoga při péči o děti s odlišným mateřským jazykem

3 nepostradatelní pomocníci na úklid – starají se o úklid celé školky,

                         o čistotu všech prostor, pomáhají paní učitelce s oblékáním

                         našich nejmenších kamarádů

1 paní pradlenka – špinavé prádlo hravě přepere, bitvu vždy vyhraje

1 pan školník – opravuje, se svým červeným traktůrkem hlídá trávu na zahradě,

                          aby nás nelechtala a moc se nechechtala

2 paní vedoucí školní jídelny MŠ, školní jídelny ZŠ – sestavují jídelníčky,

                         podporují a zajišťují zdravé stravování, zařazují zdravá jídla

                         plná zeleniny a ovoce, pestrý pitný režim dětí

9 šikovných kuchařekpečují o správně naplněná bříška všech strávníků

 

11 pedagogů:

1.třída    ŽABIČKY – 2017/2018 – PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA PŘI MŠ Smolkova

  • Renáta Fialová – nemoc
  • Lenka Raušová – zastupující třídní pedagog

2.třída    SOVIČKY 

  • Barbora Hausvaterová, DiS. – AKTUÁLNĚ NA MD
  • Ing. Lucie Miksová, DiS.
  • Helena Navarová

3.třída    MEDVÍDCI

  • Jana Žáková
  • Ivana Vavříková

4. třída    BERUŠKY

  • Hana Patková
  • Kateřina Lavírová

5.třída    LIŠKY

  • Bc. Petra Holubová
  • Dagmar Proche

6.třída    JEŽCI

  • Alena Dobrovičová
  • Lukáš Blažek, DiS.

Asistenti pedagoga:

  • Bc. Thu Ha Nguyenová

 

 

3 nepostradatelní pomocníci na úklid:

A1, A2: Anna Poláková, Andrea Loulali

B: Hana Nytlová

paní pradlenka: Jaroslava Laštovková

pan školník: Boleslav Entner

2 paní vedoucí školní jídelny MŠ, školní jídelny ZŠ:

ŠJ MŠ – A1,A2: Iveta Benešová

ŠJ ZŠ – B: Zdeňka Kubálková

9 šikovných kuchařek:

Kuchyň A1, A2: Alena Modrá, Alena Pospíchalová, Iveta Merenusová

Kuchyň B: Marie Procházková, Věra Koudelková, Zdeňka Zámolová, Eliška Strnadová

výdej:  Angela Pricop, Lyubov Roshkovych